Hayatın vitesi otomatik değil

Merhaba, bu yazının ilham kaynağı babamın bana aldığı yeni otomobil 🙂 Neyse şu günlerde arabaya ve arabalı hayata uyum sağlamaya çalışıyorum. Bu sebepten dolayı biraz zorlansam da beni bu başlıktaki cümleye sürükledi. Anlaşılacağı üzere arabam otomatik vites. Bu arada teknik yazılarım devam edecek, sadece yeni işe adapte olma sürecinde biraz yorgun hissediyorum. Sadece eve gelip uyumak istiyorum akşamları, haftasonları da eğitimdeyim.

Herşey kariyer danışmanım (Bu konuda daha ayrıntılı bir yazı yazacağım) Şule Kökhan’ın verdiği ödev ile başladı. Orada hayatımla daha doğrusu hayallerim ve kendime biçtiğim işlerimi sınıflamam gerektiğini farkettim. Bunun için zaman ayırmak ciddi olarak zor oluyor ama hayatın vitesi otomatik değil, anlaşılan manuel olarak değiştirmek gerekiyor her vitesin kendine uygun hızı var. Bu sebepten dolayı izninizle ben vites yükseltmek istiyorum. Bana bu serüvende yardımcı olmak isterseniz, bir mail uzaktayım. Bugün kısacık bir yazı oldu ama söz telafi edeceğim. En kalbi duygularımla…

Düzeltme: Dün gece bu yazıyı yazarken beynimin içinde neler oluyordu açıkçası bilmiyorum. Mental olarak sürekli yorgun ve hevesini kaybetmiş(bazı konularda) hissettiğim zamanlar çok fazla. Hazır bulunuşluk olarak çok eksik olduğumu hissettiğim zamanlar da oluyor. Bunları tamamlamak için güç arıyorum kendimde.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s