Bana güldüler evyah!

Merhaba,

Ben dün akşam ilkkez sahneye çıktım. Korkudan dizlerim titriyordu, nefesim daralıyordu. Tipi bir Ege batırması olacak diye düşünürken, o kadar da kötü olmadı. Hatta aksine iyi bile olmuş olabilir.

Herşey benim Baturay Özdemir’in İnstagram hesabında komedyen olmak isteyen var mı ilanın görmemle başladı. Baturay’ı ilk bir instagram reklamıyla tanıdım. Sonra takip ederken gösterilerini izlemek istiyordum fakat benimle gelecek birini bulamıyordum falan sonra Baturay gel izle dedi ben komedyen olmak istiyorum diyince. O gün çok eğlendim, gerçekten çok komikti tüm komedyenler. Acaba bana da gülerler mi?

Sahneye çıkmak ve insanların bana gülmesi hayalimdi. Hayalimi gerçekleştirdiğim için mutluyum. İnsanlar bana güldüğü için daha da mutluyum. Bu bir açık mikrofon etkinliğiydi yani ben sahneye çıkan 8 komedyenden biriydim. Sahnede sadece 10 dakika kaldım.

1

Özellikle tanıdıklarımın karşısında anlatamayacağımı düşündüğüm için davet etmediğim ama illegal yollarla öğrenip gelen canım arkadaşlarım Seçil ve Sümer harikasınız. İyi ki geldiniz.

Sahneden indiğim an aylardır beklediğim o mutluluğa erişmiştim.

Herkese nasıl teşekkür etsem az.

cof

Gösteri öncesi

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s